Žinios. Jonavos rajono savivaldybės darbuotojams – dovanėlės: dalijami kalendoriai su Rusijos šventėmis

pasak spaustuvės direktoriaus, taip tiesiog pagerbiami kaimynai

Sočyje vyksta dar vienas sudėtingų Rusijos ir Baltarusijos derybų raundas. Aliaksandras Lukašenka ir Vladimiras Putinas sveikindamiesi šypsojosi, bet Baltarusijos prezidentas anksčiau kaltino Kremlių, kad spausdamas Minską dėl abiejų valstybių sąjungos, nesilaiko energijos tiekimo sutarčių.

Jonavos rajono savivaldybės darbuotojams dalijami oficialūs savivaldybės kalendoriai su pažymėtomis Rusijos valstybinėmis šventėmis. Valstybės tarnautojams primenama, kada įkurta Raudonoji armija, o Lietuvos kariuomenės diena – nė nepažymėta.

Vilniuje aptikta beveik 3 mln. eurų vertės cigarečių kontrabanda.

Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su kandidatu į ekonomikos ir inovacijų ministrus Luku Savicku. Valandos trukmės pokalbyje aptarti kandidato prioritetai, prezidentas norėjo įvertinti L. Savicko patirtį ir gebėjimus, nes ministro poste L. Savickas išdirbtų tik pusę metų – norėta įvertinti, ką ketinama nudirbti per šį laikotarpį.

Toliau byra Seimo Valstiečių ir žaliųjų frakcija. Ją paliekantis paskelbė Egidijus Vareikis.

Kinija patvirtino, kad koronaviruso auka tapo ir 34 m. Uhano ligoninės gydytojas, kuris pats pirmas dar gruodžio mėnesį buvusius bendramokslius įspėjo apie jo ligoninėje keliems pacientams diagnozuotą naujo tipo virusą. Už neva skleidžiamus gandus gydytojas buvo nubaustas.

Korona viruso protrūkiui sumažinus naftos paklausą Kinijoje, ši žaliava atpigo. O tai, anot ekonomistų, reiškia, kad turėtų pigti ir degalai.

Paaiškėjo, kad ketvirtadienį į Vilnių parskridusiam vyrui diagnozuotas sezoninis gripas. Medikai informuoja, kad dėl koronaviruso jis nebuvo tiriamas, nes nebuvo jokių šios infekcijos indikacijų.

Alytaus miesto teatras, laikydamasis tradicijos į sceną perkelti daugiau lietuviškosios dramaturgijos, kviečia į premjerą – spektaklį „Jonas Sobieskis“ pagal to paties pavadinimo dramaturgo Herkaus Kunčiaus pjesę apie žmogaus nuopuolius ir apsisprendimo laisvę, kaip gyventi.

Prancūzijos prezidentas paragino Europos valstybes nebūti pasyviomis branduolinio ginklo varžybų stebėtojomis.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau