Ryto garsai. Mokslininkai Kuršių mariose atlieka unikalų eksperimentą – Gintaro įlankos vandenyse sumontavo dvi dirbtines salas

Ryto garsai

2020.02.06 06:30

Ryto garsai. Mokslininkai Kuršių mariose atlieka unikalų eksperimentą – Gintaro įlankos vandenyse sumontavo dvi dirbtines salas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pastarieji ekologinės taršos atvejai pasėjo tiek baimių, kad rodos, visi tik ir žiūri, ar į upę ar upelį nenutiestas vamzdis, kuriuo teka nevalytos nuotekos. Tačiau visuomenininkai sunerimę, kad tarša nepasklistų į orą, kai jau šį mėnesį atliekas deginti pradės Kauno kogeneracinė jėgainė, o netrukus leidimą veikti turėtų gauti ir tokia pat jėgainė Vilniuje.

JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija laukia trečios prezidento apkaltos Senate.

Nuo metų pradžios šeimos ginčuose taikoma privaloma meditacija.

Verslo laikas: valdžia svarsto atleisti stambius investuotojus nuo pelno mokesčio.

Artėjant sprendimų priėmimui dėl Europos Sąjungos daugiametės finansinės perspektyvos artimiausiems šešeriems metams, Lietuva siekia išsiderėti, anot ekspertų, kuo mažiau skausmingus finansinius praradimus.

Studijoje – prezidento patarėjas, Vidaus politikos grupės vadovas Povilas Mačiulis.

Klaipėdos universiteto mokslininkai Kuršių mariose atlieka unikalų eksperimentą – Gintaro įlankoje, netoli Juodkrantės, vandenyje sumontuotos dvi dirbtinės salos ir stebima, kaip jos padeda valyti vandenį bei saugoti krantus nuo erozijos padarinių.

Taip pat laidoje – orų, spaudos, sporto apžvalga.

Kaip dieną pradeda Vilniaus vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis?

Apžvalgininko Ramūno Terlecko komentaras.

Vedėjas Rūta Kupetytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.