Labas rytas, Lietuva II d. Emocijų paleidimo instruktorius moko „nusimesti akmenį nuo širdies“

Emocijų paleidimo instruktorius „Labas rytas, Lietuva“ studijoje pasakoja, kokiu būdu nuo širdies nusiridenti akmenį, kuris trukdo gyventi ir išreikšti save.

Indijoje vykstančioje meno mugėje – menininkai iš visos Pietų Azijos ir darbai, kalbantys apie migraciją, lyčių lygybę ir politiką.

Šią dieną 1945-aisiais gimė muzikantas, kompozitorius Bobas Marley. Muzikinę karjerą jis pradėjo 1962-aisiais, išleidęs pirmają dainą "Judge not". Tikrasis proveržis įvyko daugiau nei po 10 metų, o dar po kelerių metų atlikėjas išpopuliarėjo JAV. Jo dainų tekstuose atsispindėdavo politiniai ir socialiniai klausimai. Per visą karjerą Marlis pardavė daugiau nei 20 mln. įrašų, jis tapo pirmąja pasauline superžvaigžde iš Jamaikos. Labiausiai Marley žinomas dėl tokių dainų, kaip "I Shot the Sheriff", "Jamming" ir "No woman, no cry".

Studijoje – grupės „Okata“ muzikinis pasirodymas. Antrąjį albumą per dvejus metus išleidžianti grupė kviečia į savo koncertą.

Armėnijoje – staigmena „Žiedų valdovo“ gerbėjams: čia įkurtas hobitų įkvėptas viešbutis. Viešbutyje gali apsigyventi iki 16 žmonių, jis jau susilaukė milžiniško populiarumo.

Šiandien prasideda „Studijos 2020“ – 18-oji tarptautinė mokslo, studijų ir karjeros paroda. Ką apie ją gali papasakoti jos organizatoriai?

Ved. Ignas Krupavičius.