Panorama. Onkologiniams pacientams – lengvatos: siūlymą paskatino ir Sauliaus Skvernelio liga

Lietuvos saugumas ir karinė žvalgyba perspėja, kad Rusija ir toliau išlieka didžiausia grėsmė, o nauja lietuvių sekimo ir verbavimo galimybe tapo pernai nemokamai pradėtos dalyti vizos į Kaliningradą ir Sankt Peterburgą.

Tarp kitų šaliai kylančių grėsmių saugumas įvardijo Lietuvos pašonėje kylančią Astravo atominę elektrinę – paaiškėjo, kad Baltarusija praėjusią vasarą nuslėpė prie vieno atominės blokų kilusį gaisrą.

Portalas „lrytas“ pranešė, kad premjeras Saulius Skvernelis šiandien atnaujino savo privačių interesų deklaraciją. Ji papildyta informacija apie naują Vyriausybės vadovo žmonos Silvijos Skvernelės darbovietę. Deklaracijoje nurodoma, kad premjero sutuoktinė pradėjo darbą lenkų koncernui „Orlen“ priklausančiame degalinių tinkle „Orlen Baltics Retail“.

Sergantiesiems onkologinėmis ligomis Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo taikyti lengvatas viešajam transportui, lankstesnes darbo sąlygas, dvigubai didesnes išeitines išmokas, įteisinti draudimą diskriminuoti dėl sveikatos būklės.

Pasaulyje plintantis koronavirusas nusinešė antrą gyvybę už Kinijos ribų.

Viruso epicentre gyvenantis lietuvis mano, kad tikroji užkrato statistika didesnė, o situaciją Uhano mieste vadina tyliu chaosu.

Po ketverių metų pertraukos Baltarusijoje viešintis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius paragino Baltarusiją įgyvendinti tarptautines Astravo atominės elektrinės saugumo rekomendacijas.

Kauno savivaldybei teisme reiks apginti sprendimą ne kauniečių vaikams darželius pabranginti šešiolika kartų.

Vartotojams besiskundžiant dėl elektrotechnikos prekių, teisingumo ministras Elvinas Jankevičius inicijuoja tyrimą. Jis turėtų patvirtinti arba paneigti mitą, kad Lietuvoje parduodama prastesnės kokybės technika ir įranga nei Vakarų šalyse. Ekspertai turės nusipirkti identiškų prekių čia ir užsienyje ir palyginti jas. Verslo atstovų teigimu, prekės Lietuvoje tokios pat kokybės kaip ir kitur pasaulyje, o štai pirkėjai dažnai piktnaudžiauja savo teisėmis.

Neleistinai sumedžiojusiam stumbrę Utenos tarybos nariui Jonui Slapšinskui gali grėsti ir baudžiamoji atsakomybė. Panevėžio apylinkės teismas nustatė, kad aplinkosaugininkai iki galo nenustatė žalos gamtai, kuri gali viršyti keliasdešimt tūkst. eurų.

Ajovos valstijos gyventojai pradėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimų maratoną – demokratai ir respublikonai būrėsi į susirinkimus, kuriuose išsakė savo valią, kas turėtų tapti partijų kandidatais.

Palangos kurorto simbolis – kurhauzas – įgauna savo tikrąjį vaizdą. Mūrinė dalis atverta prieš 6 m., dabar baigiama restauruoti ir medinė. Čia įrengiama teatro salė, repetuos palangiškių kolektyvai, o verandoje bus registruojamos santuokos.

Ved. Marijus Žiedas.