60 minučių. Išdalytos Lietuvos mokslo premijos: tarp laureatų – ir naujausis VU rektorius

Išdalytos Lietuvos mokslo premijos septyniems mokslininkams. Tarp jų – du humanitarai: Vilniaus universiteto rektorius, istorijos mokslų daktaras Rimvydas Petrauskas.

Lietuvos žvalgyba paskelbė grėsmių šalies nacionaliniam saugumui ataskaitą. Didžiausia grėsme ir toliau lieka Rusija, o nauju įrankiu tampa nemokamos vizos keliautojams iš Lietuvos

Prezidentas Gitanas Nausėda pradeda susitikimus su parlamentinių partijų lyderiais, pirmasis susitikimas šiandien surengtas su opozicinių socialdemokratų pirmininku Gintautu Palucku.

Baltarusijoje viešintis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius paragino kaimyninę šalį atsižvelgti į tarptautines rekomendacijas dėl Astravo atominės elektrinės saugumo.

Vakar Vengrijos sostinėje Budapešte paaiškėjo, kad Lietuva turi geriausią pasaulyje jaunąjį (iki 30 m.) sporto žurnalistą. To Lietuvos istorijoje dar nebuvo, nes niekas nėra gavęs jokio panašaus lygio apdovanojimo. Tai Tarptautinės sporto žurnalistų federacijos įvertinimas. Ir juo tapo „tv3.lt“ žurnalistas ir sporto rubrikos redaktorius Mažvydas Laurinaitis.

Kinijoje daugėjant susirgimų koronavirusu, pasaulis laukia epidemijos pasekmių ekonomikai. Ekspertai siūlo nepanikuoti – esą poveikis didelis bus tik tada, jei chaosas Kinijoje užsitęs.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.