Žinios. Po ketverių metų pertraukos – vizitas Minske: Linkevičius dar kartą bedė pirštu į Astravo elektrinę

Lietuvos saugumas ir karinė žvalgyba perspėja, kad Rusija ir toliau išlieka didžiausia grėsmė, o nauja lietuvių sekimo ir verbavimo galimybe tapo pernai nemokamai pradėtos dalyti vizos į Kaliningradą ir Sankt Peterburgą.

Tarp kitų šaliai kylančių grėsmių saugumas įvardijo Lietuvos pašonėje kylančią Astravo atominę elektrinę – paaiškėjo, kad Baltarusija praėjusią vasarą nuslėpė prie vieno atominės blokų kilusį gaisrą.

Po ketverių metų pertraukos Baltarusijoje viešintis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius paragino Baltarusiją įgyvendinti tarptautines Astravo atominės elektrinės saugumo rekomendacijas.

Pasaulyje plintantis koronavirusas nusinešė antrą gyvybę už Kinijos ribų.

Viruso epicentre gyvenantis lietuvis mano, kad tikroji užkrato statistika didesnė, o situaciją Uhano mieste vadina tyliu chaosu.

Kauno savivaldybei teisme reiks apginti sprendimą ne kauniečių vaikams darželius pabranginti šešiolika kartų.

Prezidentas Gitanas Nausėda, susitikęs su opozicinės socialdemokratų partijos pirmininku Gintautu Palucku, aptarė artimiausio pusmečio darbus.

Ajovos valstijos gyventojai pradėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimų maratoną – demokratai ir respublikonai būrėsi į susirinkimus, kuriuose išsakė savo valią, kas turėtų tapti partijų kandidatais.

Sportas. Lietuvių NBA naujienos ir rytdienos Europos taurės iššūkis Vilniaus „Rytui“.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.