Žinios. Psichologai skambina pavojaus varpais: jei dėl naudojimosi mobiliaisiais kenčia darbas ir šeima, vertėtų susimąstyti

Pateiktas kasmetis grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui vertinimas. Didžiausia grėsme išlieka Rusija, o nauju įrankiu tampa vizos keliautojams iš Lietuvos – mat būtina išduoti asmeninę informaciją, kuri patenka į Rusijos žvalgybos rankas.

Po ketverių metų pertraukos Baltarusijoje viešintis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius paragino Baltarusiją įgyvendinti tarptautines Astravo atominės elektrinės saugumo rekomendacijas. L. Linkevičius taip pat pabrėžė Lietuvos įsitikinimą, kad Astravo atominė elektrinė statoma pažeidžiant saugumo ir aplinkosaugos standartus.

Pasaulyje plintantis koronavirusas nusinešė antrą gyvybę už Kinijos ribų – Honkonge mirė 39-erių vyras.

Prezidentas Gitanas Nausėda, susitikęs su opozicinės socialdemokratų partijos pirmininku Gintautu Palucku, aptarė artimiausio pusmečio darbus.

Pats susidūręs su onkologine liga, premjeras Saulius Skvernelis rudenį pažadėjo padėti spręsti vėžiu sergančių žmonių problemas. Dalį sprendimų šiandien pateikė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius teigia, kad vaizdo stebėjimo kameros miestuose gali pažeisti žmonių privatumą. Esą prieš įrengdamos stebėjimo kameras, savivaldybės turi atlikti poveikio vertinimą ir konkrečiais duomenimis pagrįsti stebėjimo įrangos būtinumą.

Lietuvoje jau yra priklausomybę mobiliesiems telefonams besigydančių žmonių.

Ajovos valstijos gyventojai pradėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimų maratoną.

Sportas. Orai.

Ved. G. Pečiulytė.