LRT RADIJO žinios. Rusija Karaliaučiaus srityje kuria naują diviziją, skelbiama grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime

Lietuvos karinė žvalgyba teigia, kad Rusija toliau stiprina Kaliningrado srities militarizavimą.

Žvalgybos tarnybos įspėja, kad nemokamų elektroninių vizų į Rusiją sistema didina rizikas Lietuvos saugumui, nes sudaro palankias sąlygas Maskvai verbuoti šnipus.

Minske viešintis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius paragino Baltarusijos premjerą įgyvendinti tarptautines rekomendacijas dėl Astravo atominės elektrinės saugumo.

Sergantiesiems onkologinėmis ligomis Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo taikyti lengvatas viešajam transportui, lankstesnes darbo sąlygas, dvigubai didesnes išeitines išmokas bei įteisinti draudimą diskriminuoti dėl sveikatos būklės.

Pasaulyje daugėjant koronaviruso atvejų, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sako, jog rūpinamasi, kad apsauginių kaukių Lietuvoje nepritrūktų.

Belgijoje užfiksuotas pirmasis šalyje užsikrėtimo koronavirusu atvejis, jis diagnozuotas iš Kinijos grįžusiam belgui, kuris šiuo metu laikomas karantino sąlygomis karo ligoninėje.

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis paviešino antrą bloką žadėtos informacijos apie Roko Masiulio įtaką, tačiau pavardės jame jau buvo minėtos ir pirmąjį kartą.

Sukanka 75 metai, kai prasidėjo Jaltos konferencija, nulėmusi ne tik Vokietijos, bet ir Rytų Europos likimą po Antrojo pasaulinio karo.

Sportas. Orai.

Ved. Angelė Daugininkaitienė ir Evelina Stankūnaitė.