Žinios. Neaiškumai dėl tolimesnių ES ir JK santykių: Johnsonui suverenumas svarbesnis už ekonomiką

Saulius Skvernelis paskelbė kol kas negalintis atsakyti, ar priims Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kvietimą vesti partijos sąrašą per Seimo rinkimus.

Trečiadienį Lietuvą turėtų pasiekti ir naujausi reagentai, kurie padėtų nustatyti, ar žmonės užsikrėtę iš Kinijos pasaulyje plintančiu koronavirusu.

PSO ragina pasaulio šalis nesiimti nepamatuotų draudimų ir ribojimų, nes koronavirusas už Kinijos ribų esą neplinta greitai ir jį įmanoma suvaldyti.

Šiandien popietę iš Latvijos į Lietuvą persodinti atgabenta donoro širdis.

Prasideda onkologinių ligų prevencijos mėnuo, o vasario 4-ąją pacientus ir gydytojus vienijančios organizacijos siekia atkreipti dėmesį į modernių gydymo priemonių taikymą.

Praėjus vos trims dienoms po „Brexito“, Jungtinė Karalystė ir Europos Sąjunga šauna įspėjamąsias salves dėl ateities santykių, kai gruodį baigsis pereinamasis laikotarpis.

Dėl didėjančios paukščių gripo grėsmės Maisto ir veterinarijos tarnyba nuo rytojaus uždraudžia laisvai lauke laikyti naminius paukščius ir leisti juos prie vandens telkinių.

Vienintelis Lietuvoje veikiantis hipoterapijos centras skaičiuoja per 20 metų emocinę ir fizinę būklę padėjęs pagerinti šimtams žmonių.

Socialinių tinklų naujienos.

Sportas. Orai.

Ved. Aistė Plaipaitė.