Žinios. Majamyje praūžė „Superbowl“: be futbolo ne mažiau dėmesio sulaukė ir įspūdingas šou

Koronaviruso aukų skaičius perkopė pusketvirto šimto, šiuo metu skaičiuojama 361 šio virusa auka, susirgimų daugiau nei 17 tūkst. Šiandien oficialiai pradeda veikti speciali tūkstančio vietų ligoninė, kurioje bus gydomi sergantieji būtent koronavirusu.

Prezidentas Gitanas Nausėda šią savaitę turėtų susitikti su kandidatu į ekonomikos ministrus Luku Savicku.

Ajovos valstija bus pirmoji pasakiusi, koks demokratų kandidatas sėkmingiausiai varžysis su Donaldu Trumpu prezidento rinkimuose.

Europos Sąjungos užsienio politikos vadovas vyksta į Teheraną, kad sumažintų įtampą dėl Irano branduolinės programos.

Majamyje praūžė amerikietiškojo futbolo lygos finalas, dar žinomas „Superbowl“ pavadinimu.

Orai.

Sportas. LKL čempionate 5 pergalę iš eilės iškovojo Utenos „Juventus“ – jis 84:71 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.

Novakas Djokovičius 8 kartą laimėjo atvirąjį Australijos teniso čempionatą. Finale jis įveikė austrą Dominicą Thiemą.

Vokietijos futbolo čempionato lyderiu pagaliau tapo Miuncheno „Bayern“, 20 ture nugalėjęs „Mainzą“.

Olandijos futbolo čempionate ir toliau pirmauja Amsterdamo „Ajax“.

Prancūzas Alexis Pinturault laimėjo kalnų slidinėjimo didžiojo slalomo varžybas Vokietijoje ir dar labiau priartėjo prie sezono lyderio – norvego Henriko Kristofferseno.