Visi kalba. Kalbos vartojimo vingiai, sveikas žmogus pagal Marių Jovaišą bei kaip įsilieti į darbą po motinystės atostogų?

Laidoje „Visi kalba“ – Vilniaus universiteto dėstytojas, kalbininkas Antanas Smetona. Pokalbyje su laidos vedėjais Algiu Ramanausku ir Lavija Šurnaite jis pasidalins įžvalgomis, kaip keičiasi mūsų kalbos kultūra bei jos vartojimo įpročiai. A. Smetona prisipažįsta – jis nėra liberalus kalbininkas. Tačiau, anot pašnekovo, jis bandantis įžvelgti įvairius kalbinius procesus ir juos aiškinti logiškai.

Antrasis pašnekovas – fotografas Marius Jovaiša. Jis yra leidėjas, keliautojas, dokumentinių filmų autorius, išgarsėjęs albumu „Neregėta Lietuva”. Tačiau taip pat propaguoja sveiką gyvensenos būdą. Plačiau – pokalbyje.

Mama tapusi LRT žurnalistė Eglė Daugėlaitė dalinasi įspūdžiais apie tėvystės atostogas. Anot jos, buvo baisu palikti darbą, tačiau ilgainiui pripratusi ir supratusi, kad jame ji yra laukiama. Žurnalistė atvirauja, kad su laiku vaiką palikti ir koncentruotis į darbą tapo lengviau. Kaip E. Daugėlaitei sekasi derinti motinystę ir karjerą? Plačiau pokalbyje.

Ved. Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau