Labas rytas, Lietuva II d. Į vėžes sugrįžęs Alen Chicco: patogumas scenoje yra labai blogas dalykas

Grupė „Baltos varnos“ pristato vaizdo klipą dainai „Namų dvasia“. Atlikėjos sako besidžiaugiančios tiek savo pasirodymu, tiek aplinkinių palaikymu – pasirodymą „Eurovizijos“ atrankose lydi ir jaudulys, ir džiaugsmas. Šiandien atlikėjos pristato savo dainos „Namų dvasia“ vaizdo klipą, kurio režisierius – Pijus Vaškevičius.

„Draugystė veža“. LRT kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pristato socialinį projektą „Draugystė veža“ ir tęsia pažintį su dalyvių poromis (draugų su negalia ir be jos). 15 iš 18 projekto porų per atrankines keliones jau aplankė įvairias įspūdingas Lietuvos vietas bei šalies tautinEs mažumas. Trys laimėtojų poros bus išrinktos balsuojant portale lrt.lt vasario 7–14 dienomis ir paskelbtos nacionalinės „Eurovizijos“ finale. Geguės mėnesį laimėtojų laukia dovana – kelionė į Roterdamą bei galimybė gyvai stebėti Lietuvos ir kitų šalių atstovų pasirodymus „Eurovizijoje“! Na o šiandien – siužetas apie dar tris poras, kurios penktoje kelionėje lankėsi Tauragės krašte ir susipažino su evangelikais liuteronais.

„Kalendorius“. Tokią dieną kaip ši 1981-ais metais gimė amerikiečių dainininkas, aktorius Justinas Timberlake. Karjerą pradėjęs „'N Sync“ grupėje vėliau pasuko solo karjeros keliu ir 2002-aisiais išleido debiutinį savo albumą „Justified“. Jis parduotas 7 mln. kopijų tiražu visame pasaulyje. Timberlake ne tik muzikantas, atlikėjas bet ir dainų kūrėjas, aktorius. Jo muzikinė ir televizijos karjera įvertinta 10 „Gramy“ ir 4 „Emmy“ apdovanojimais.

Alen Chicco daina „Eurovizijai“. Atlikėjas pristato savo dainą ir kalba, jog svarbiausia jam nepamiršti, ką ir dėl ko daro, o tai – visai neturi būti patogu.

Įdomybės iš pasaulio. Saudo Arabijos karalystės turguje skamba muzika – šalyje princo įvesta nauja tvarka leidžia muzikuoti be baimės.

Kino naujienos. Nerkime į kino pasaulį! Šią savaitę – lietuviška komedija, veiksmo drama, nukelianti vienuolika kilometrų po vandeniu ir animacinė juosta visai šeimai apie sumanius ir gauruotus šnipus.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.