Žinios. Neįtikėtinas kelias: Meksikos ir Jungtinių Valstijų pasienyje aptiktas kontrabandininkų naudotas 1300 kilometrų tunelis

LRT TELEVIZIJA

2020.01.31 06:33

Pasaulio sveikatos organizacija dėl iš Kinijos į kitas šalis sparčiai plintančio koronaviruso paskelbė tarptautinę ekstremalią padėtį. Organizacija verdiktą paskelbė įvertinusi, kad liga užfiksuota bent aštuoniolikoje šalių.

Nuo šiandien vėl bus galima užsisakyti asmens tapatybės kortelę skubos tvarka – per vieną darbo dieną. Ilgą laiką šios galimybės gyventojai neturėjo, asmens tapatybės kortelė buvo išduodama per 5 darbo dienas.

Šiąnakt – lemtingoji akimirka. Po daugiau nei 1300 dienų Jungtinė Karalystė traukiasi iš Europos Sąjungos. Londone tęsiasi protestai – priešais parlamento rūmus net ir likus mažiau nei parai protestuotojai mojavo bendrijos vėliavomis tarsi vildamiesi, kad įvyks stebuklas ir skyrybų bus išvengta. Specialiai iš Londono – Edvardo Špoko ir Žyginto Abromaičio reportažas.

Meksikos ir Jungtinių Valstijų pasienyje aptiktas kontrabandininkų naudotas 1300 kilometrų tunelis. Rekordinio ilgio požeminis takas jungė Meksikos šiaurės vakarinį Tichuanos miestą ir San Diegą Kalifornijoje.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau