LRT RADIJO žinios. Darbo grupė tariasi dėl etatinio mokytojų darbo apmokėjimo

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas teigia, kad jo atstovaujami mokytojai nori aiškios etatinio apmokėjimo struktūros.

Prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, kad šalies vadovas kitą savaitę susitiks su kandidatu į Ekonomikos ir inovacijų ministrus ir tada bus sprendžiama dėl jo skyrimo.

Sostinės valdžia sako, kad jei bus gautas patvirtinimas, žaliosios rodyklės probleminėse sankryžose bus grąžintos artimiausiu metu

Lietuvai ir Lenkijai sutarus paprasčiau vykdyti bendras karines pratybas, krašto apsaugos ministras sako, kad tai padės geriau apsaugoti ir vadinamąjį Suvalkų koridorių.

Ekonomistai sako, kad spartesnis nei prognozuota šalies ekonomikos augimas mažina spaudimą biudžetui, tačiau yra tik vienas iš visuomenės gerovės rodiklių.

Aplinkos apsaugos agentūra pradėjo tyrimą dėl Vilniaus rajone, Čekiškių kaime, rasto plastiko.

Pasaulio sveikatos organizacija renkasi spręsti, ar dėl koronaviruso protrūkio Kinijoje skelbti nepaprastąją sveikatos situaciją tarptautiniu mastu.

Nors Jungtinė Karalystė traukiasi iš Europos Sąjungos, prie Škotijos parlamento Edinburge ir toliau plevėsuos Bendrijos vėliava.

Jungtinių Valstijų Senate tęsiantis prezidento apkaltos teismui, Donaldo Trumpo advokatai toliau priešinasi demokratų pastangoms iškviesti liudyti buvusį jo nacionalinio saugumo patarėją Johną Boltoną.

Vilniuje, Antakalnio kapinių menininkų kalnelyje, bus laidojamas istorijos profesorius Edvardas Gudavičius.

Sportas.

Orai.

Ved. Adomas šimkus ir Rima Žilinskaitė.