Žinios. Sausra Zimbabvėje – ilgiausia per 40 metų: vandentiekis įjungiamas kelis kartus per savaitę, vandens ieškoma apleistuose šuliniuose

LRT TELEVIZIJA

2020.01.30 07:07

Pasaulio sveikatos organizacija šiandien šaukia skubų ekspertų posėdį, per kurį bus sprendžiama, ar dėl Kinijoje prasidėjusio koronaviruso protrūkio skelbti pasaulinę kritinę padėtį.

Augant rizikai dėl paukščių gripo patekimo į Lietuvą, žemės ūkio ministras Andrius Palionis kartu su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistais šiandien lankysis paukštininkystės ūkiuose.

Jungtinių Valstijų valstybės sekretorius Mike`as Pompeo likus porai dienų iki Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos lankosi Londone. Pagrindinės susitikimo su premjeru Borisu Johnsonu temos – prekyba ir saugumas.

Zimbabvę apėmusi sausra – ilgiausia per pastaruosius 40 metų. Vandens trūksta ne tik kaimuose, bet ir didžiuosiuose miestuose. 600 tūkstančių gyventojų turinačiame Bulavajo mieste vandentiekis įjungiamas tik kelis kartus per savaitę. Vietos gyventojai vandens ieško apleistuose šuliniuose.

Sportas. Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau