Žinios. Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kaltės nepripažįsta ir žada kreiptis į teismą

Trys Lietuvos piliečiai registravosi esantys kiniško koronaviruso židinyje, Uhano mieste, praneša Užsienio reikalų ministerija.

Britanijos ir kitos pasaulio oro linijos nutraukia skrydžius į Kiniją, kur naujojo viruso atvejų skaičius pasiekė 6 tūkst. ir pranoko SARS epidemijos, prieš 17 metų, mastą.

Alytaus padangų perdirbimo įmonės gaisro byloje daugėja įtariamųjų.

Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kaltės nepripažįsta ir žada kreiptis į teismą.

LRT tyrimų skyriaus duomenimis, bent šešios jautrią informaciją kaupiančios šalies institucijos naudoja JAV uždraustas kiniškas vaizdo stebėjimo kameras: jos turi ne tik saugumo spragų, bet ir gali būti naudojamos Kinijos žvalgybos.

Palestiniečių lyderis kaip šimtmečio antausį atmetė Donaldo Trumpo pasiūlytą „šimtmečio susitarimą“ – taikos planą, kuris numato labai ribotą jų valstybę.

Į Vilnių atvykus Lenkijos gynybos ministrui, Lietuva ir Lenkija sutarė dėl glaudesnio karinio bendradarbiavimo ginant, iki šiol NATO Achilo kulnu vadintą Suvalkų koridorių.

Verslininkams apeinant alkoholio prekybos ribojimus, Vyriausybė pritarė politikų siūlymui griežtinti vadiinamųjų alkoholio „paštomatų“ veiklą – juose bus galima už atlygį pasaugoti ar paskolinti gėrimus, tačiau prekybos draudimo metu – jų nebus galima atsiimti.

Vyriausybė pritarė siūlymui, kad valstybė finansiškai skatintų gabiausius mokinius. Švietimo ekspertai sveikina tokią idėją.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.