Žinios. Pasaulio oro linijos nutraukia skrydžius į Kiniją, kur naujasis virusas pranoko prieš 17 metų buvusios SARS epidemijos mastą

užsikrėtusiųjų skaičius pasiekė 6 tūkst.

Britanijos ir kitos pasaulio oro linijos nutraukia skrydžius į Kiniją, kur naujojo viruso atvejų skaičius pasiekė 6 tūkst. ir pranoko SARS epidemijos, prieš 17 metų, mastą.

Pasaulyje plintant pavojingam koronavirusui, Vyriausybės ekstramalių situacijų komisija aptarė kylančias grėsmes Lietuvai ir priemones, kurių galima imtis.

Alytaus padangų perdirbimo įmonės „Ekologistika“ gaisro byloje daugėja įtariamųjų.

LRT tyrimų skyriaus duomenimis, bent šešios jautrią informaciją kaupiančios šalies institucijos naudoja JAV uždraustas kiniškas vaizdo stebėjimo kameras: jos turi ne tik saugumo spragų, bet ir gali būti naudojamos Kinijos žvalgybos.

Palestiniečių lyderis kaip šimtmečio antausį atmetė Donaldo Trumpo pasiūlytą „šimtmečio susitarimą“ – taikos planą, kuris numato labai ribotą jų valstybę.

Europos Parlamentas šią popietę turėtų ratifikuoti Jungtinės Karalystės išstojimo susitarimą, likus dviem paroms iki „Brexito“ penktadienio vakarą.

Bendražygiai, kolegos Vilniaus universiteto Šventųjų Jonų bažnyčioje atsisveikina su istoriku, Lietuvos mokslo ir kultūros premijų laureatu Edvardu Gudavičiumi.

Vyriausybė pritarė siūlymui, kad valstybė finansiškai skatintų gabiausius mokinius.

Sportas. Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau