Ryto allegro. Kodėl tūkstantmečio kartai taip būdingas nuolatinis skubėjimas?

Ryto allegro

2020.01.29 08:08

Ryto allegro. Kodėl tūkstantmečio kartai taip būdingas nuolatinis skubėjimas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Archeologas dr. Povilas Blaževičius svarsto, kaip tyrimai ir žinios apie istoriniais laikais gyvenusius šunis gali atskleisti žmonių istoriją.

Kultūros naujienų apžvalga spaudoje.

Kaip sugriauti stereotipą, kad lopšines dainuoja tik mamos?

Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje pristatoma naujausia kolekcininko ir mados istoriko Aleksandro Vasiljevo paroda „Kai aristokratai kūrė madą“.

Su rubrika „Kalbos rytas“: ar socialiniai tinklai gali praturtinti mūsų kalbą?

Kodėl tūkstantmečio kartai taip būdingas nuolatinis skubėjimas? Kas yra perdegimas ir kaip jis veikia ne tik etatinius, bet ir laisvai samdomus darbuotojus? Apie tai kalbamės su choreografu, šokėju Mariumi Pinigiu, žurnalistu Karoliu Pilypu Liutkevičiumi ir psichologe dr. Rita Rekašiūte-Balsiene.

Startuoja iniciatyva „Su-Menėk“: kiekvieną vasario savaitgalį po Vilnių kursuos du specialiai paženklinti nemokami autobusai, kuriais bus galima aplankyti 25 Vilniaus šiuolaikinio meno galerijas ir muziejus. Apie iniciatyvą ir apie Vilniaus kultūrinį gyvenimą ir simbolius po tokių iniciatyvų – pokalbis su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.