Žinios. Nereikia ir koronaviruso: vaikai mokyklose kvėpuoja kenksmingų medžiagų ir pelėsio prisikaupusiu oru

Kinijoje per parą registruotų koronaviruso susirgimų ir mirčių skaičius šoktelėjo pusantro karto, bet, pasak valstybinės žiniasklaidos, Pekine besilankantis Pasaulio sveikatos organizacijos vadovas pasitiki jos kontrolės priemonėmis ir nepritaria užsieniečių evakuacijai.

Reaguodamas į „Grigeo“ ir kitus išaiškėjusius taršos skandalus, Seimas sugriežtino aplinkos taršos kontrolę. Pagal vadinamąjį Klaipėdos paketą, įmonėms gerokai išaugs taršos mokesčiai, už pažeidimus kone trigubai didės ir baudos, o aptikus pakartotinus atsiras galimybė stabdyti įmonės veiklą.

Jau metai kaip Lietuvoje uždrausta nemokamai dalyti didesnius plastikinius pirkinių maišelius, o nuo šiol už tokio draudimo nepaisymą grės ir baudos.

Seime surinkti 44 parašai pradėti apkaltos procesą parlamentarei Irinai Rozovai.

Jungtinės Karalystės premjeras atmetė Amerikos spaudimą ir leido Kinijos telekomunikacijų milžinei „Huawei“ dalyvauti kuriant penktosios kartos mobiliojo ryšio tinklą.

Vaikai šalies mokyklose kvėpuoja nevėdintu, kenksmingų medžiagų ir pelėsio prisikaupusiu oru.

Prokurorai baigė dalį tyrimo dėl didelės vertės prieš septynerius metus žlugusio Ūkio banko turto iššvaistymo.

Alytaus policijoje galėjo būti klastojami dokumentai, sulaikyti keturi asmenys, iš kurių du – Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai.

Pigesnių prekių lietuviai ieško Lenkijoje, o latviai – Lietuvoje. Kaimynai tikina, kad pasienio prekybos centruose pigesnė net latviška produkcija, sutaupyti galima ir lietuviškose turgavietėse, degalinėse, o pašto paslaugos net kelis kartus pigesnės nei Latvijoje.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.