Ryto garsai. Seimas ir Vyriausybė bando kovoti su verslininkais, apeinančiais įstatymą ir alkoholį pardavinėjančiais visą parą

Ryto garsai

2020.01.28 06:30

Ryto garsai. Seimas ir Vyriausybė bando kovoti su verslininkais, apeinančiais įstatymą ir alkoholį pardavinėjančiais visą parą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pastaruoju metu politikams užkliuvo naujas verslo modelis – tiesiog Vilniaus gatvėse esančios saugyklos, kur gyventojai, atsisiuntę specialią mobiliąją programėlę, gali svaigalų įsigyti bet kuriuo paros metu.

Specialistai sako, kad oro kokybė mokyklose nėra pati geriausia. Patalpose tvyro anglies dvideginis, klasės nevėdinamos pakankamai.

Seime įregistruotas siūlymas, kad specialusis transportas ir be švyturėlių galėtų drąsiai naudotis vadinamąja A juosta – eismo juosta, kuria leidžiama važiuoti tik viešajam transportui.

Prezidentas Gitanas Nausėda į Lietuvą praeitą savaitę pakvietė vieną didžiausių Lenkijos komercinių bankų. Ir tai – ne pirmas panašus bandymas.

Pianistei, ilgametei Operos ir baleto teatro koncertmeisterei, pedagogei Gražinai Ručytei-Landsbergienei sukanka 90 metų.

Studijoje – teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

Taip pat laidoje – orų, spaudos, sporto apžvalga.

Kaip rytą pradeda Vilniaus universiteto profesorius Žygintas Pečiulis?

Verslo laikas. Apžvalgininkės Ramunės Sotvarės-Šemetienės komentaras.

Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.