Kultūros diena. Praūžęs antrasis „Vilniaus šviesų festivalis“ kvietė neįprastoje šviesoje pamatyti ir rečiau aplankomas senamiesčio vietas

Antrasis „Vilniaus šviesų festivalis“ ir tūkstančiai lempučių, sužibusių įvairiuose miesto vietuose.
Savaitgalį praūžęs jau antrasis Vilniaus šviesų festivalis, kvietė miestiečius ir miesto svečius kitoje, neįprastoje šviesoje pamatyti įprastas ir rečiau aplankomas senamiesčio vietas.

Artūro Areimos teatro premjera, spektaklis „Nothing Hurts“.
Šį savaitgalį teatralus į premjerą sukvietė režisierius Artūras Areima, savo teatre pastatęs spektaklį „Nothing Hurts“ pagal to paties pavadinimo vokiečių autoriaus Falko Richterio pjesę. Koks jausmas šiandien gali būti tikras, ir ar jis egzistuoja, jei nebesuvokiame savęs, kaip kūno ir dvasios visumos?

Fotografo Ramūno Danisevičiaus paroda „LIKĘ“.
Šiauliuose atidaryta vieno žymiausių spaudos fotografo Ramūno Danisevičiaus paroda „LIKĘ“. Pasak autoriaus, pavadinime telpa ne tik lietuviškas žodis likę, bet ir socialiniuose tinkluose paplitęs „laikinimo“ fenomenas. Tad nemaža dalis galerijos erdvėse eksponuojamų fotografijų jau anksčiau yra pabuvojusios ir aptarinėtos socialiniuose tinkluose.

Pasaulyje - kino žvaigždė, Rusijoje skolininkas.
Taip būtų galima apibūdinti situaciją, kurioje atsidūrė rusų režisierius Sergejus Dvortsevojus. Už tarptautinį pripažinimą pelniusį jo filmą „Ayka“ iš jo reikalaujama sumokėti baudą.

Vedėjas: Julijus Grickevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau