Žinios. Dėl pavojingo koronaviruso protrūkio Kinijoje Pasaulio sveikatos organizacija imasi atsargos priemonių: izoliuoti mažiausiai trys miestai

Į neeilinį posėdį susirinkęs Seimas mėgino lopyti bendantę aplinkos apsaugos sistemą.

Dėl pavojingo koronaviruso protrūkio Kinijoje Pasaulio sveikatos organizacija imasi atsargos priemonių ir izoliuoja mažiausiai tris šalies miestus.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Jeruzalėje teigė, kad Antrasis pasaulinis karas laimėtas Sovietų Sąjungos dėka ir pabrėžė, kad dėl Holokausto kalti ne tik naciai, tačiau ir su jais koloboravę įvairių šalių gyventojai.

Pasaulio ekonomikos forume Davose viešintis prezidentas Gitanas Nausėda pabrėžė, kad holokausto aukos – didžiausias praradimas ne tik Lietuvai, bet ir visai Europai.

Tauragės teisme atversta nepilnametę merginą sumušusio jurbarkiškio byla.

Apliknkosaugos pažeidimai fiksuojami ir Kauno rajone – Babtų seniūnijoje, apleistose buvusiose fermose, rasta per 50 t. pavojingų atliekų.

Artėjant Seimo rinkimams, LRT kviečia visuomenę į atvirą diskusiją, kokios visuomeninio transliuotojo laidos ir projektai paskatintų labiau domėtis rinkimais, suteiktų reikalingos ir objektyvios informaciją apie kandidatus, padėtų atpažinti per rinkimus vykstančias manipuliacijas.

Sportas. Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.