Ryto allegro. Simonaitytės literatūros premijos laureatas Juozas Šikšnelis: tai romanas apie bandymus perrašinėti istoriją

Ryto allegro

2020.01.23 12:12

Ryto allegro. Simonaitytės literatūros premijos laureatas Juozas Šikšnelis: tai romanas apie bandymus perrašinėti istoriją

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vilniaus universiteto rektoriaus rinkimus komentuoja VU tarybos narys prof. Paulius Subačius.

Kaip sostinės senamiesčio architektūrą išryškins Lietuvos bei užsienio menininkai jau antrą kartą rengiamame Vilniaus šviesų festivalyje? Pasakoja Indrė Kaminckaitė.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

„Tai romanas apie bandymus perrašinėti istoriją. Dabar kaip niekada tai aktualu“, – sako klaipėdietis rašytojas ir skulptorius Juozas Šikšnelis apie savo knygą „Praeities dulkės – mirties šešėliai“, už kurią ir viso gyvenimo nuopelnus jam skirta šių metų Ievos Simonaitytės literatūros premija. Su laureatu kalbasi Česlovas Burba.

KKKC Parodų rūmuose penktadienį atidaroma Ievos Martinaitytės-Mediodios kūrybos paroda „Ievos išvarymai“. Tai jau ketvirtoji per pusmetį menininkės, studijavusios VDA, Kuriančios ir gyvenančios Niujorke, paroda. Pokalbis su I.Martinaityte-Mediodia.

Ved. Alma Valantinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.