Žinios. Australijoje sudužo vienas iš krūmynų gaisrą gesinusių orlaivių

žuvo 3 žmonės

Seimas šiandien renkasi į neeilinę sesiją, kurioje svarstys kelių su aplinkosauga susijusių įstatymų pakeitimus, vadinamąjį Klaipėdos paketą. Numatoma didinti mokesčius už taršą, griežtinama įmonių kontrolė.

Paskelbtas kasmetis pasaulinis korupcijos suvokimo indeksas. Ketverius metus iš eilės Lietuvos pozicija jame nekito, o šįmet pakilo trijomis pozicijomis. Lietuva įvertinta geriau nei Latvija ir Lenkija.

Lenkijos prezidentas padėkojo Lietuvos vadovui už solidarumą, kai Gitanas Nausėda atšaukė vizitą į šios dienos minėjimą Jeruzalėje, didžiausią lyderių sambūrį Izraelio istorijoje. Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 75-metį rengia organizacija, vadovaujama Rusijos lyderio Vladimirui Putinui artimo turtuolio. Minėjime žodis nesuteiktas Lenkijos prezidentui, tačiau pasisakys Rusijos vadovas.

Australijoje sudužusio krūmynų gaisrus gesinusiam orlaiviui žuvo 3 žmonės. Dėl atsinaujinusių gaisrų netoli Australijos sostinės teko uždaryti oro uostą, atšaukti keleivinius skrydžius, kad galėtų dirbti lėktuvai, gesinantys liepsnas.

Jungtinėje Karalystėje baigėsi metų epopėja – įstatymas dėl „Brexito“ galutinai priimtas ir dar šiandien jį gali pasirašyti karalienė.

Orai.

Ved. J. Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau