Žinios. Koronaviruso epicentre uždarytas viešasis transportas, gyventojams rekomenduojama neišvykti

Lenkijos prezidentas padėkojo Lietuvos vadovui už solidarumą, kai Gitanas Nausėda atšaukė vizitą į šios dienos minėjimą Jeruzalėje, didžiausią lyderių sambūrį Izraelio istorijoje. Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 75-metį rengia organizacija, vadovaujama Rusijos lyderio Vladimirui Putinui artimo turtuolio. Minėjime žodis nesuteiktas Lenkijos prezidentui, tačiau pasisakys Rusijos vadovas.

Seimas šiandien renkasi į neeilinę sesiją, kurioje svarstys kelių su aplinkosauga susijusių įstatymų pakeitimus, vadinamąjį Klaipėdos paketą. Numatoma didinti mokesčius už taršą, griežtinama įmonių kontrolė.

Į Klaipėdos uostą atplaukė laivas su nafta Baltarusijai. Tęsiantis Maskvos ir Minsko nesutarimams, Rusija iš dalies sustabdė naftos tiekimą Baltarusijai. Apie tai užsimena ir Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, sakydamas, kad Lietuva gali pasiūlyti Baltarusijai alternatyvų: tiek dėl naftos, tiek dėl dujų tiekimo.

Kinijoje naujo viruso epicentru tapęs Uhanas šįryt uždarė visą viešąjį transportą, valdžia nurodė, jog gyventojams be ypatingos priežasties neišvykti. Užsikrėtusiųjų virusu skaičius viršijo 540, o mirčių jau užfiksuota 17.

Tarptautinis teisingumo teismas Hagoje šiandien skelbs pirminį verdiktą, ar brutalus musulmonų rohinjų naikinimas laikytinas genocidu.

Orai. Sportas.

Ved. J. Vitkauskė.