Žinios. Seimas buriasi į neeilinę sesiją – svarstys poros su aplinkosauga susijusių įstatymų pakeitimus

Seimas šiandien renkasi į neeilinę sesiją, kurioje svarstys kelių su aplinkosauga susijusių įstatymų pakeitimus, vadinamąjį Klaipėdos paketą. Numatoma didinti mokesčius už taršą, griežtinama įmonių kontrolė.

Lenkijos prezidentas padėkojo Lietuvos vadovui už solidarumą, kai Gitanas Nausėda atšaukė vizitą į šios dienos minėjimą Jeruzalėje, didžiausią lyderių sambūrį Izraelio istorijoje. Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 75-metį rengia organizacija, vadovaujama Rusijos lyderio Vladimirui Putinui artimo turtuolio. Minėjime žodis nesuteiktas Lenkijos prezidentui, tačiau pasisakys Rusijos vadovas.

Rusijoje valstybės Dūma šiandien pirmuoju skaitymu svarstys vos pirmadienį prezidento pateiktas Konstitucijos pataisas ir turėtų jas lengvai priimti. Ekspertai nesutaria, ar numatomomis pataisomis V. Putinas rengia naują postą sau, ar daro tvarką, kad pats galėtų pasitraukti.

Paskelbtas kasmetis pasaulinis korupcijos suvokimo indeksas. Ketverius metus iš eilės Lietuvos pozicija jame nekito, o šįmet pakilo trijomis pozicijomis. Lietuva įvertinta geriau nei Latvija ir Lenkija.

Orai. Sportas.

Ved. J. Vitkauskė.