Žinios. Lenkijos prezidentas dėkoja Nausėdai, jog šis nevyko į lyderių susitikimą Jeruzalėje

šį gestą vadina solidarumu

Seimas šiandien renkasi į neeilinę sesiją, kurioje svarstys kelių su aplinkosauga susijusių įstatymų pakeitimus, vadinamąjį Klaipėdos paketą. Numatoma didinti mokesčius už taršą, griežtinama įmonių kontrolė.

Į Klaipėdos uostą turi įplaukti Baltarusijai skirtas naftos krovinys iš Norvegijos – pirmasis toks krovinys po trejų metų pertraukos.

Lenkijos prezidentas padėkojo Lietuvos vadovui už solidarumą, kai Gitanas Nausėda atšaukė vizitą į šios dienos minėjimą Jeruzalėje, didžiausią lyderių sambūrį Izraelio istorijoje. Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 75-metį rengia organizacija, vadovaujama Rusijos lyderio Vladimirui Putinui artimo turtuolio. Minėjime žodis nesuteiktas Lenkijos prezidentui, tačiau pasisakys Rusijos vadovas.

Kinijoje naujo viruso epicentru tapęs Uhanas šįryt uždarė visą viešąjį transportą, valdžia nurodė, jog gyventojams be ypatingos priežasties neišvykti. Užsikrėtusiųjų virusu skaičius viršijo 540, o mirčių jau užfiksuota 17.

Jungtinėje Karalystėje baigėsi metų epopėja – įstatymas dėl „Brexito“ galutinai priimtas ir dar šiandien jį gali pasirašyti karalienė.

Ved. J. Vitkauskė.