Žinios. Naujuoju VU rektoriumi tapo Istorijos fakulteto dekanas, profesorius Rimvydas Petrauskas

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pažeidė įstatymą du kartus – per komandiruotes Minske ir Abu Dabyje pietaudamas pavaldžių įstaigų ir įmonių sąskaita.

Po „Grigeo“ taršos skandalo aplinkosaugininkai kone kasdien sulaukia pranešimų apie galimą žalą gamtai: aplinkosaugininkai tiria asmens pranešimą apie nelegaliai leidžiamas nuotekas viename didžiausių cukraus fabrikų „Nordic sugar Kėdainiai“.

Kinijoje plintančio koronaviruso aukų padaugėjo iki 9, o registruotų atvejų – jau mažiausiai 440: šalis praneša apie kritinš momentą sustabdyti viruso plitimą.

Nelaukdami parlamentinio tyrimo dėl Irinos Rozovos pabaigos, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai, priklausantys opozicinėms partijoms, nusprendė pradėti apkaltos parlamentarei incijavimo procedūrą.

JAV Senatas šiąnakt patvirtino procedūrines taisykles, pagal kurias vyks prezidento Donaldo Trumpo apkaltos teismo procesas.

Naujuoju Vilniaus universiteto rektoriumi išrinktas Istorijos fakulteto dekanas, profesorius Rimvydas Petrauskas.

Sostinės savivaldybė sako, kad ir rytoj galėtų sąnkryžose grąžinti žaliąsias rodykles, tačiau esą to, iki šiol negali daryti dėl biurokratinių kliūčių.

Vyriausybė nepritarė, kad nuo poliomielito, tymų ir raudonukės vaikai Lietuvoje būtų skiepijami privalomai.

Sportas. Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau