Žinios. Sostinės savivaldybei greičiau sugrąžinti į kelius žaliąsias rodykles trukdo biurokratinės kliūtys

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pažeidė įstatymą du kartus – per komandiruotes Minske ir Abu Dabyje pietaudamas pavaldžių įstaigų ir įmonių sąskaita.

Nelaukdami parlamentinio tyrimo dėl Irinos Rozovos pabaigos, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai, priklausantys opozicinėms partijoms, nusprendė pradėti apkaltos parlamentarei incijavimo procedūrą.

Sostinės savivaldybė sako, kad ir rytoj galėtų sąnkryžose grąžinti žaliąsias rodykles, tačiau esą to, iki šiol negali daryti dėl biurokratinių kliūčių.

Vyriausybė nepritarė, kad nuo poliomielito, tymų ir raudonukės vaikai Lietuvoje būtų skiepijami privalomai.

Kinijoje plintančio koronaviruso aukų padaugėjo iki 9, o registruotų atvejų – jau mažiausiai 440.

JAV Senatas šiąnakt patvirtino procedūrines taisykles, pagal kurias vyks prezidento Donaldo Trumpo apkaltos teismo procesas.

Gaisro Alytaus padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ nuostoliams ir padarinių likvidavimo išlaidoms padengti Vyriausybė iš rezervo lėšų skyrė daugiau nei 1 mln. eurų.

Panevėžio pataisos namų slaugytojoms paviešinus apie patiriamą psichologinį smurtą iš kalėjimo gydytojos, ją kaltinti ėmė ir nuteistosios – esą jos netinkamai gydomos, neprižiūrimi ir kalinių vaikai.

Aukščiausiasis Teismas pradėjo nagrinėti dėl seksualinio priekabiavimo nuteisto buvusio parlamentaro Kęstučio Pūko bylą.

Kelmės rajone ruošiamasi statyti aukščiausių šalyje vėjo jėgainių parką.

Socialinių tinklų naujienos.

Sportas. Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau