Žinios. Dėl Panevėžio pataisos namų slaugytojų patiriamo psichologinio smurto pradėtas patikrinimas

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pažeidė įstatymą du kartus, per komandiruotes Minske ir Abu Dabyje pietaudamas pavaldžių įstaigų ir įmonių sąskaita.

Nelaukdami parlamentinio tyrimo dėl Irinos Rozovos pabaigos, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai, priklausantys opozicinėms partijoms, nusprendė pradėti apkaltos parlamentarei incijavimo procedūrą.

Kinijoje plintančio koronaviruso aukų skaičius išaugo iki 9, o užregistuotų atvejų jau mažiausiai 440. Kinijos sveikatos tarnybos įspėja, kad dabar kritinis momentas, siekiant sustabdyti šio viruso plitimą, o Pasaulio Sveikatos organizacija šaukia skubų posėdį.

Jungtinių Valstijų Senatas šiąnakt patvirtino procedūrines taisykles, pagal kurias vyks prezidento Donaldo Trumpo apkaltos teismo procesas.

Dėl Panevėžio pataisos namų slaugytojų patiriamo psichologinio smurto pradėtas patikrinimas. Žadama sudaryti darbo grupę situacijai spręsti. Šiuo metu pataisos namuose nedirba nė viena slaugytoja: viena atostogauja, kitos teigia susirgusios dėl darbe patiriamo psichologinio smurto.

Sostinės savivaldybė sako, kad ir rytoj galėtų sankryžose grąžinti žaliąsias rodykles, tačiau esą to iki šiol negali padaryti dėl biurokratinių kliūčių.

Sportas. Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau