Žinios. Tyrime dėl Irinos Rozovos ryšių – Pranckiečio ir buvusių Seimo pirmininkų liudijimai

LRT TELEVIZIJA

2020.01.22 09:06

LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, „Veolia“ ir „Icor“ palikimas Vilniui – vamzdžiai, kurių absoliučią daugumą iki šiol tiekia vienintelė bendrovė – danų įmonė „Logstor“. Pagal specialiai sukurtus reikalavimus gaminami vamzdžiai yra brangesni nei standartiniai europiniai, o kainos skirtumą sumokėjo šilumos vartotojai. Patikrinus archyve esančius dokumentus matyti, kad nuo specialiai „Veolia“ ir „Icor“ valdomiems šilumos tinklams sukurtų reikalavimų vienintelė vamzdžių tiekėja nukrypdavo, o kai kurie iš jų apskritai buvo nevykdomi.

Parlamentinį tyrimą dėl Seimo narės Irinos Rozovos atliekančiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete liudys Seimo pirmininkai – dabartinis Viktoras Pranckietis bei buvę – Irena Degutienė, Vydas Gedvilas.

Sostinės savivaldybė sako, kad ir rytoj galėtų sankryžose grąžinti žaliąsias rodykles. Tačiau esą to, iki šiol negali daryti dėl biurokratinių kliūčių. Vis dar nepatvirtinta tvarka, kuriose sankryžose vėl bus leidžiama sukti į dešinę ir degant raudonai.

Davoso forume po pirmosios klimatui ir Donaldui Trampui skirtos dienos šiandien dėmesys sugrįš į verslo ir prekybos temas. Prezidentas Gitanas Nausėda ragins Europą išsaugoti kuo geresnius santykius su Amerika.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau