Žinios. Sostinės savivaldybė: sankryžose grąžinti žaliąsias rodykles būtų galima kad ir rytoj, tačiau kyla biurokratinių kliūčių

LRT TELEVIZIJA

2020.01.22 07:09

LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, „Veolia“ ir „Icor“ palikimas Vilniui – vamzdžiai, kurių absoliučią daugumą iki šiol tiekia vienintelė bendrovė – danų įmonė „Logstor“. Pagal specialiai sukurtus reikalavimus gaminami vamzdžiai yra brangesni nei standartiniai europiniai, o kainos skirtumą sumokėjo šilumos vartotojai. Patikrinus archyve esančius dokumentus matyti, kad nuo specialiai „Veolia“ ir „Icor“ valdomiems šilumos tinklams sukurtų reikalavimų vienintelė vamzdžių tiekėja nukrypdavo, o kai kurie iš jų apskritai buvo nevykdomi.

Jungtinių Valstijų Senate vyksta pirmasis prezidento apkaltos posėdis. Iki vėlaus vakaro vietos laiku užsitęsusiuose svarstymuose, demokratai pasiūlė eilę pataisų, reikalaujančių Vyriausybę pateikti naujų dokumentų ir kviečiančių į Senatą naujus liudytojus.

Sostinės savivaldybė sako, kad ir rytoj galėtų sankryžose grąžinti žaliąsias rodykles. Tačiau esą to, iki šiol negali daryti dėl biurokratinių kliūčių. Vis dar nepatvirtinta tvarka, kuriose sankryžose vėl bus leidžiama sukti į dešinę ir degant raudonai.

Lenkijos Seimas šiandien svarstys protestų sukėlusį įstatymą, numatantį bausmes teisėjams, kritikuojantiems Vyriausybės teisines reformas. Aukščiausiasis Teismas perspėjo, kad jis gali atvesti prie Lenkijos išstojimo iš Europos Sąjungos.

Sportas. Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau