Žinios. Mobingą patyrusios Panevėžio pataisos namų slaugytojos dėl sunkiai suvokiamų patyčių prašė ir vaizdo registratoriaus

LRT TELEVIZIJA

2020.01.21 17:52

Lietuva – ne vidutinių, o jau aukštų pajamų šalis. Ekonomistai skelbia, kad nė viena ES valstybė pagal pragyvenimo lygį nepriartėjo prie bendrijos vidurkio tiek, kiek Lietuva. Lietuva per pastaruosius du dešimtmečius daugiau nei perpus sumažino pragyvenimo lygio atotrūkį nuo Europos Sąjungos vidurkio, tačiau norint jį pasiekti, šaliai reikės įveikti sudėtingų iššūkių, teigiama Lietuvos banko analizėje.

Prezidentas Gitanas Nausėda nusprendė nevykti į Holokausto minėjimą Izraelyje, o žydų aukas kitą pirmadienį pagerbs Aušvice, Lenkijoje.

Panevėžio pataisos namų slaugytojos protestuoja dėl mobingo. Jos kaltina įstaigos gydytoją, kad ši iš jų tyčiojasi ir dėl patyčių pablogėjus sveikatai nė viena neina į darbą. Profesinės sąjungos ragina stabdyti patyčias, tačiau kalėjimo departamento vadovas tikina, kad situacija – dramatizuojama.

Jungtinių Valstijų Senate prasideda Donaldo Trumpo apkaltos teismas.

Šveicarijos Davoso kalnų kurorte prasidėjo 50-asis Pasaulio ekonomikos forumas.

Bendrovė „Vilniaus vandenys“ užblokavo nuotekų patekimą iš sostinės įmonės „Ekso“ į miesto nuotekų valymo sistemą. Įtarta, kad iš bendrovės į Nerį toliau leidžiamos plastiko dalelės.