Žinios. Ekonomistai skelbia, kad nė viena ES valstybė pagal pragyvenimo lygį nepriartėjo prie bendrijos vidurkio tiek, kiek Lietuva

Lietuva – ne vidutinių, o jau aukštų pajamų šalis. Ekonomistai skelbia, kad nė viena ES valstybė pagal pragyvenimo lygį nepriartėjo prie bendrijos vidurkio tiek, kiek Lietuva. Lietuva per pastaruosius du dešimtmečius daugiau nei perpus sumažino pragyvenimo lygio atotrūkį nuo Europos Sąjungos vidurkio, tačiau norint jį pasiekti, šaliai reikės įveikti sudėtingų iššūkių, teigiama Lietuvos banko analizėje.

Prezidentas Gitanas Nausėda nusprendė nevykti į Holokausto minėjimą Izraelyje, o žydų aukas kitą pirmadienį pagerbs Aušvice, Lenkijoje.

Bendrovė „Vilniaus vandenys“ užblokavo nuotekų patekimą iš sostinės įmonės „Ekso“ į miesto nuotekų valymo sistemą. Įtarta, kad iš bendrovės į Nerį toliau leidžiamos plastiko dalelės.

Šveicarijos Davoso kalnų kurorte prasidėjo 50-asis Pasaulio ekonomikos forumas.

Kinijai patvirtinus, kad naujuoju, į SARS panašiu virusu galima užsikrėsti ir nuo kito žmogaus, skelbiama, kad mirusiųjų nuo šios ligos skaičius išaugo iki šešių.

Tiriant galimą korupciją Panevėžio savivaldybėje, įtarimai pateikti ir Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentui Alvydui Bieliauskui.

Pastaruoju metu daug kritikos dėl savo sprendimų sulaukęs susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pristatė nuveiktus ir planuojamus darbus.

Jungtinių Valstijų Senate prasideda Donaldo Trumpo apkaltos teismas.

Jungtinės Karalystės princas Harry atvyko į Kanadą pas žmoną Meghan ir jų aštuonių mėnesių sūnų.

Socialinių tinklų naujienos su Karolina Panto.

Sportas. Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau