Labas rytas, Lietuva II d. Karališkosios šeimos „skyrybos“: ar pasaulis turės naujus Kardashianus?

Karališkosios šeimos „skyrybos“. Studijoje viešintis Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje vadovas Chrisas Butleris sako esą princo Harry ir jo žmonos Megan atsiskyrimas nuo karališkosios šeimos buvo nuspėjamas. Pašnekovas teigia: „Tiems, kas skaito Britanijos spaudą, buvo ganėtinai aišku, kad toks karališkosios šeimos skilimas yra galimas. Ypač apie tai leido nuspėti princo žmona Megan, kuri, akivaizdu, jautėsi nelaiminga, o titulas jai tapo sunkia našta.“

Pirmasis Monte Karlo ralis. 1911-aisiais pirmą kartą surengtose lenktynėse nugalėtojas buvo renkamas teisėjų komisijos, kuri vertindama rėmėsi ne sportiniais kriterijais, o dalijo taškus už išvystytą greitį, nuvažiuotą atstumą ir automobilio eleganciją.

Justinas Jarutis – „Anymore“.

Rytas su muzika. Studijoje – atlikėja Nombeko Augustė. Dainininkė pristato kūrinį, atliksimą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje šį šeštadienį.

Interjere – modernumas ir duoklė praeičiai. Klasikinės architektūros namas pačiame Vilniaus centre – anksčiau čia veikė ligoninė, o pastatą renovavus, čia ėmė kurtis gyventojai. Pasak kelis interjerus čia sukūrusios dizainerės Eglės Braziulės, į vietos kontekstą ir eksterjerą atsižvelgti būtina. Anot dizainerės, kartais pakanka vos kelių interjerų, kurie tarsi atiduotų duoklę praeičiai, o tiksliau – pirminei namo architektūrai.

Lėtas skaitymas. Lėtas maistas, lėta mada, lėtas gali būti ir skaitymas. Tinklaraštininkė ir žurnalų kolekcininkė Diana Kijauskaitė įsitikinusi, kad šiais laikais skęstame didžiuliame informacijos sraute, todėl kartais reikia sustoti ir imtis lėto bei, svarbiausia, kokybiško skaitymo. Tinklaraštininkė teigia: „Žinau, kad rekomendacija į rankas paimti knygą, o telefoną padėti toliau yra labai klišinė, tačiau šiam žingsniui niekas negali prisiversti.“

„Carousel“ – „That night“.

Anne-Marie & James Arthur – „Rewrite the Stars“.

Ved. Ugnė Siparė.