Sportas. Orai. Istorinis Domanto Sabonio pasiekimas NBA čempionate – užfiksavo trigubą dublį

Istorinis Domanto Sabonio pasiekimas NBA čempionate. Domantas Sabonis sekmadienio naktį surengė pasirodymą, kuris įėjo į Lietuvos krepšinio istorijos puslapius. Jis rungtynėse su Denverio „Nuggets“ užfiksavo trigubą dublį ir tapo pirmuoju tai padariusiu lietuviu Nacionalinėje krepšinio asociacijoje. 23-ejų krepšininkas praėjusią naktį surinko 22 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Ričardo Berankio pergalė „Australian Open“ turnyre. Ričardas Berankis pergalingai pradėjo Melburne vykstantį Australijos atvirąjį teniso čempionatą. Lietuvis pirmajame „Australian Open“ turnyro rate 6:4, 6:2, 6:2 pranoko ispaną Roberto Carballesą Baeną ir žengė į kitą etapą.

Lietuvos karatė kovotojai skynė medalius. Švedijoje vykusiame „Klippan Lady Open 2020“ moterų imtynių turnyre Danutė Domikaitytė (72 kg) iškovojo aukso medalį. Itin prestižinėse moterų imtynių varžybose, kur tradiciškai atvyksta rungtis pajėgiausios pasaulio atletės, Danutė visas varžoves įveikė aiškia persvara. Štai Antverpene (Belgija) vykusiame pirmajame Europos pilno kontakto karatė čempionate, kuriame galėjo dalyvauti visų karatė stilių ir organizacijų atstovai, Lietuvos sportininkai iškovojo 3 čempionų titulus.