Ryto allegro. Pirmadienio viktorina apie Vilniaus apylinkių istorinius paminklus

Ryto allegro

2020.01.20 08:08

Ryto allegro. Pirmadienio viktorina apie Vilniaus apylinkių istorinius paminklus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nacionalinis M.K.Čiurlionio dailės muziejus jau kviečia lankytojus į vieną populiariausių parodų Paveikslų galerijoje „Geriausias 2019 metų kūrinys“.

Kas atsispindi menininkų kūriniuose šį kartą, kaip bus renkamas geriausias, kodėl verta dalyvauti ekskursijose po parodą bei edukaciniuose užsiėmimuose, atskleidžia parodų rengimo skyriaus vadovė Kristina Civinskienė.

Lietuvos muzikos centras kartą per metus išleidžia žurnalą „Lietuvos muzikos link“, skirtą pristatyti Lietuvos muzikos įvairovę užsienio kultūros profesionalų auditorijai. Pokalbis su jo redaktorėmis Asta Pakarklyte, Lina Navickaite-Martinelli ir vienu iš naujausio numerio autorių Domininku Kunčinu.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Poeto, vertėjo, literatūros kritiko Mariaus Buroko naujų knygų apžvalgoje – 19 a. pradžioje parašyta anglų dendžio, klajūno, vertėjo, žurnalisto ir užkietėjusio opijaus vartotojo Thomo de Quincey užrašai „Anglo opijaus mėgėjo išpažintis“ ir šiuolaikinės JAV rašytojos Ottesos Moshfegh naujausias romanas „Mano miego ir poilsio metai“.

„Tai svarbios istorinės vietovės. Vieni paminklai sunyko arba baigiami sunaikinti, kiti atgijo ir yra reikšmingi visuomenės švietimui“, – rašo architektūros istorikė Morta Baužienė knygoje „Pasižvalgymas po Vilniaus apylinkes“.

Pirmadienio viktorinoje su M. Baužiene – apie Vilniaus apylinkių istorinius paminklus. „Klasikos enciklopedija“ – apie Federico Fellini.

Ved. Alma Valantinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.