Pasaulio laikas. Filipinus apgaubė pelenų debesis – laukiama ugnikalnio išsiveržimo

Pasaulio laikas

2020.01.19 12:10

Pasaulio laikas. Filipinus apgaubė pelenų debesis – laukiama ugnikalnio išsiveržimo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Trečiadienį atsistatydinus Rusijos vyriausybei, šalis jau turi naują premjerą. Tuo metu apžvalgininkai svarsto, ką galėtų reikšti toks žingsnis bei Rusijos prezidento Vladimiro Putino skelbiamos konstitucijos pataisos. Didžioji dalis neabejoja, kad tai tik figūrų perstumdymas, ruošiantis 2021 m. Dumos ir 2024 m. prezidento rinkimams.

Filipinuose valdžia evakuoja šimtus tūkstančių žmonių, o gyventojams belieka laukti, kada išsiverš netoli sostinės Manilos esantis Taalio ugnikalnis. Pelenus jis jau spjaudė savaitės pradžioje, nuo kurių nukentėjo tūkstančiai žmonių. Pokalbis su šiuo metu Filipinuose esančiu lietuviu.

Greitu metu popiežius Pranciškus turėtų priimti sprendimą, ar leisti Amazonijos regione kunigais šventinti susituokusius diakonus. Tuo metu popiežius emeritas Benediktas 16-tasis naujoje knygoje apie celibatą pasisako griežtai prieštaraudamas kunigų santuokoms. Visgi - ar keičiasi bažnyčios požiūris į celibatą?

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Savaitės užsienio įvykių apžvalga per 25 minutes - apie tai, kas svarbu, įdomu ar negirdėta. Pokalbiai su ekspertais, analizė, vertinimai ir žvilgsnis į svarbias, tačiau nepastebėtas temas.

Kiti laidos epizodai

Pasaulio laikas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.