Lietuvos diena. Ketvirtasis moterų maršas: šiandien milijonai moterų teisių aktyvistų išeis į gatves

Lietuvos diena

2020.01.18 13:00

Lietuvos diena. Ketvirtasis moterų maršas: šiandien milijonai moterų teisių aktyvistų išeis į gatves

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vilniaus oro uoste pasitinkamas lenktynininkas Benediktas Vanagas, grįžęs iš Saudo Arabijoje pasibaigusio Dakaro ralio.

Milijonai moterų teisių aktyvistų visame pasaulyje šiandien išeis į gatves ir dalyvaus ketvirtajame pasauliniame moterų marše.

Nors pernai Lietuva džiaugėsi naujomis darbo vietomis ir investicijomis, tuo pačiu metu iš darbo atleisti tūkstančiai darbuotojų.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro preliminariais duomenimis, pernai Lietuvoje užregistruota du kartus daugiau skarlatinos atvejų nei ankstesniais metais.

Vokietijos sostinėje Berlyne vyksta tarptautinė žemės ūkio, maisto produktų ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė 2020“, kurioje Lietuvai atstovauja dvylika gamintojų.

Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.