Žinios. Vilniaus galerija „Meno niša“ pristato vaizdo menininko Rimo Sakalausko darbų parodą

Po praėjusią savaitę atliktų kratų ir patikrinimų uostamiesčio įmonėje „Grigeo Klaipėda“ buvo pranešta, kad įmonė galimai tyčia leido nevalytas nuotekas į Kuršių marias.

Nerimstant aistroms dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus, valdančiųjų lyderis Ramūnas Karbauskis susitiko su prezidentu Gitanu Nausėda.

„Tegul ponas Karbauskis komentuoja. Ar neatsitiks taip, kad vieną dieną mes pradėsime kalbėti, kad ir teismo sprendimai mūsų neįpareigoja?“ – į ketvirtadienį išreikštą Ramūno Karbauskio abejojimą Vyriausiąja tarnybinės etikos komisija sureagavo prezidentas Gitanas Nausėda.

Ukrainos premjeras Oleksijus Hončarukas atsistatydino kilus skandalui dėl socialiniuose tinkluose išplatinto įrašo, kuriame jis neva sako, kad prezidentas Zelenskis primityviai supranta ekonomikos procesus.

Policija toliau tęsia tyrimą dėl pranešimo apie užvakar Vilniuje galbūt pagrobtą mergaitę.

Apeliacinis teismas paliko septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už šnipinėjimą nuteistam klaipėdiečiui.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba nustatė, kad „Lietuvos draudimas“ diskriminavo negalią turintį klientą, atsisakydamas jį apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

Krašto apsaugos savanorių pajėgos mini 29-ąsias įsikūrimo metines.

Vilniaus galerija „Meno niša“ pristato vaizdo menininko Rimo Sakalausko darbų parodą.

Artėjant sausio 25-ąją prasidedantiems Naujiesiems Metams pagal Rytų kalendorių, Kinijos Didžiųjų pandų tyrimo centro darbuotojai pademonstravo tarptautinei bendruomenei 2019-aisiais pasaulį išvydusius jauniklius.

Orai.

Ved. I. Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau