Ryto allegro. Pokalbis su Vytautu V. Landsbergiu apie jo knygą paaugliams „Žalčių karalienė”

Ryto allegro

2020.01.17 08:08

Ryto allegro. Pokalbis su Vytautu V. Landsbergiu apie jo knygą paaugliams „Žalčių karalienė”

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vieną sausio 17-tąją, gimė Menas. Tai – prancūzų fluxus menininko Roberto Filliou idėja. Pirmą kartą prie šios šventės prisijungs ir Lietuva. Meno gimtadieniu domisi kolegė Birutė Rutkauskaitė.

Prasidėjo Klaipėdos knygos rinkimai. Nuo 2006 metų vykstančiame konkurse šiemet dalyvauja 25-ios gražiausios, vertingiausios knygos, iš jų didžioji dalis vienaip ar kitaip susijusios su Klaipėda, jos žmonėmis, kultūra ir istorija. Pasakojimą rengia kolega Česlovas Burba.

Tęsiame pokalbius su autoriais, kurių knygos dalyvauja „Metų Knygos rinkimuose“. Jutos Liutkevičiūtės pokalbis su Vytautu V. Landsbergiu apie jo knygą paaugliams „Žalčių karalienė”.

Metų pradžioje pradėjo dirbti naujasis Valstybinės kalbos inspekcijos viršininkas. Su studijos svečiu dr. Audriumi Valotka aptarsime aktualius kalbos vartojimo klausimus.

LRT KLASIKA tęsia ciklą „Žiemojimas su opera”. Adomas Zubė tyrinėja Giacomo Puccinioperos „Tosca” vieną – Toskos ariją „Vissi d’Arte, Vissi d’Amore”.

Ved. Laima Ragėnienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.