LRT aktualijų studija. Ar dar kartą keisime Lietuvos miškų valdymą?

LRT aktualijų studija

2020.01.16 09:05

LRT aktualijų studija. Ar dar kartą keisime Lietuvos miškų valdymą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pasigirdo idėjų, siūlančių valstybinių miškų valdymą perimti iš Aplinkos ministerijos ir perduoti kuriai nors ūkine veikla užsiimančiai ministerijai bei pakeisti Valstybinių miškų urėdijos pavaldumą. Užsimenama ir apie naujo, dabar vis taisomo, miškų įstatymo kūrimą, o visuomenė vis aštriau kelia miško apsaugos bei kirtimų ribojimo klausimus. Kokių neatidėliotinų sprendimų jau būtina imtis, norint susitarti, kaip toliau valdysime ir naudosime Lietuvos miškus?

Apie tai diskutuoja: Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vicepirmininkas Simonas Gentvilas, Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupės vyriausiasis patarėjas Nerijus Kupstaitis, Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos pirmininkas Algis Gaižutis, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Miškų instituto direktorius Marius Aleinikovas.

Ved. Artūras Matusas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.