Stilius. Guoda žurnalistikos virtuvėje, iš banko į meną nėrusi Indrė ir šeimai pasiruošęs Simas

LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ vedėja Guoda Pečiulytė nuo mažens stebėjo žurnalistikos virtuvę ir didžiausias televizijos žvaigždes savo tėvų virtuvėje. Nenuostabu, kad polinkį į žurnalistiką ji paveldėjo iš abiejų tėvų, tačiau pačios žurnalistės kelias į televiziją ėjo per Strasbūrą. Kaip Guoda susipažino su savo sutuoktiniu, slėpė judviejų vestuves nuo žiniasklaidos ir kodėl netikėjo po košių bei kotletų vėl atsidursianti televizijoje?

Meno vadybininkė Indrė Tubinienė, viena auginanti tris vaikus, savęs nelaiko nelaiminga vieniša mama. Metusi aukštas pareigas banke, ji pasuko į sunkiai prognozuojamą meno erdvę ir jos vadybą. Nors darbo santykiai pradžioje stebino, tačiau dabar moteris tikina, jog neverta bijoti pokyčių. Indrė atvira: net nutrūkę santykiai su abiem jos gyvenimo vyrais, vaikų tėvais, jos nepalaužė.

Teniso treneriui ir gražuoliui modeliui Simui Kučui gyvenime sekasi. Nuo ketverių susidomėjęs tenisu net nepajuto, kaip raketė tapo jo sėkminga profesija. Tačiau iš kokio vargo Simas nusidavė į modelio darbą? Rutina ne jam, tad bėgdamas nuo nuobodulio žinomas vyras atsidūrė LRT šokių projekte „Šok su žvaigžde“ ir tapo vienu iš labiausiai kritikuotų dalyvių. Koks žmogus yra Simas ir kaip jis išmoko nekreipti dėmesio į bloga linkinčiuosius?

Ved. Violeta Baublienė.