Ryto garsai. Narkevičių teigiamai vertinantis Kamblevičius: ministro gerumas priklauso nuo reklamos ir žiniasklaidos dėmesio

Ryto garsai

2020.01.15 06:30

Ryto garsai. Narkevičių teigiamai vertinantis Kamblevičius: ministro gerumas priklauso nuo reklamos ir žiniasklaidos dėmesio

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Europos Žmogaus Teisių Teisme bylą dėl homoseksualių asmenų poros diskriminacijos laimėjęs vaikinas tikisi, kad po šio sprendimo Lietuvos teisėsauga ims kitaip žiūrėti į neapykantos kurstymą seksualinių mažumų atžvilgiu.

Gaisrą Alytuje gesinę gelbėtojai prašo atidžiau ir greičiau tikrinti jų sveikatą, kai kurie iš jų tik dabar ima susidurti su sveikatos problemomis. Ar tikrai ugniagesiai gauna visą reikiamą medikų pagalbą?

Premjeras ketina artimiausiu metu su prezidentu aptarti susisiekimo ministro klausimą. Valdančioji koalicija vakar nusprendė palikti Jaroslavą Narkevičių pareigose.

LRT tyrimas apie nepotizmo apraiškas Trakuose.

Kokios bioekonomikos galimybės Lietuvoje?

Lietuvos paukščių augintojai baiminasi, kad Lenkijoje siaučiantis paukščių gripas gali pasiekti ir Lietuvą.

„Ryto garsų“ svečias – Seimo narys Vytautas Kamblevičius, subyrėjusios frakcijos „Lietuvos gerovei“ seniūnas.

Seime įregistruotas siūlymas apibrėžti premijos už suteiktą vertingą informaciją, galinčią padėti atskleisti stambaus masto nusikaltimus, dydį.

„Ryto garsai“ per 10 min. – štai čia.

Taip pat laidoje – orų, spaudos ir sporto apžvalgos.

Kaip rytą pradeda žemės ūkio ministras Andrius Palionis?

Ritos Miliūtės komentaras.

Vedėjas Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.