Žinios. Seimas žengė pirmąjį žingsnį, kad atmestų prezidento Nausėdos veto dėl sumažintos rinkimų kartelės

Seimas žengė pirmąjį žingsnį, kad atmestų prezidento Gitano Nausėdos veto dėl sumažintos rinkimų kartelės.

Valdančioji koalicija šiandien vakare žada sprendimą dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus.

Šįvakar valdančioji koalicija svarstys ir kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministro postą.

Balsavimas dėl prezidento veto sujaukė aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos darbotvarkę – šiuo metu ministras turėjo dalyvauti susitikime su prezidentu ir Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovu Žydrūnu Bartkumi aptarti ekologinių šalies problemų.

Kanados premjeras Justinas Trudeau pareiškė, kad dėl Ukrainos lėktuvo numušimo kaltos Jungtinės Valstijos, vykdžiusios operaciją, per kurią nužudytas iraniečių generolas.

Australijos gyventojai viltingai laukia šios savaitės – sinoptikai pagaliau prognozuoja lietų, kuris, tikimasi, gerokai palengvins kovą su bruzgynų gaisrais.

Europos Žmogaus Teisių teismas paskelbė, kad Lietuvos teisėsauga nepagrįstai diskriminavo Lietuvos gėjų porą, kai atsisakė pradėti tyrimą dėl neapykantos kurstymo prieš juos socialiniame tinkle ir raginimų susidoroti su vaikinais.

Teismas nusprendė išteisinti garsų šalies sunkiaatletį Ramūną Vyšniauską, tačiau jo tėvas, sunkiosios atletikos federacijos prezidentas Bronislavas Vyšniauskas, ir dviračių sporto treneris Antanas Jakimavičius už dopingo turinčių medžiagų laikymą ir ketinimą platinti turės sumokėti 5 tūkst. eurų baudas.

Viduryje sausio Lietuvoje – pirmieji pavasario ženklai. Iš klevų jau apie porą savaičių varva sula. Soduose ima sprogti ir žydėti kai kurie augalai.

Sportas.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau