Ryto allegro. Akylas žvilgsnis į VLKK darbą – dokumentiniame filme „Komisija“

Ryto allegro

2020.01.14 08:08

Ryto allegro. Akylas žvilgsnis į VLKK darbą – dokumentiniame filme „Komisija“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šokio tyrinėjimo platforma „Bitės“ pristatė antrąjį tiriamąjį darbą – Aistės Kriukelytės ir Rasos Birietės „Žmogus. Impulsas. Judesys“. Čia nagrinėjamas šokis, gimstantis atlikėjui reaguojant į jį stebinčiojo kūną. Pokalbis su menininkėmis.

Medijų kritiko Karolio Klimkos komentaras apie JAV prezidento grasinimus sunaikinti kultūros paveldo objektus Irane.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kokie lietuvių rašytojų darbai pasieks užsienio skaitytojus ir kas domina užsienio leidyklas? Pokalbis su Lietuvos kultūros instituto Vertimų skatinimo programos vadove Vakare Leonavičiene.

Netrukus prasidėsiančiame Vilniaus tarptautiniame trumpametražių filmų festivalio Nacionalinėje konkursinėje programoje pristatomas jaunosios kartos režisieriaus Vytauto Oškinio dokumentinis darbas „Komisija“. Filme režisierius stebi vieną iš Valstybinės lietuvių kalbos komisijos susirinkimų. Apie pasirinktą temą, trumpametražių filmų kūrimo virtuvę bei kūrybą – pokalbis su V. Oškiniu.

Apie klimato krizę galvojantis muzikantas Giedrius Širka jau nebetiki labdaringais koncertais. Kokie menininkų veiksmai iš tiesų turi įtakos auginant visuomenės ekologinį sąmoningumą?

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.