Žinios. Iranas įspėjimais ir grasinimais reaguoja į Vakarų raginimus nenaudoti jėgos prieš protestuotojus

LRT TELEVIZIJA

2020.01.14 09:05

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija šiandien per valdančiosios koalicijos tarybos posėdį žada nepritarti susisiekimo ministro atleidimui. Tai išvakarėse po frakcijos posėdžio pareiškė Ramūnas Karbauskis.

Seimas šiandien balsuos dėl prezidento vetuotų įstatymo pataisų, numatančių žemesnę patekimo į parlamentą kartelę.

Iranas įspėjimais ir grasinimais reaguoja į Vakarų raginimus nenaudoti jėgos prieš protestuotojus, reikalaujančius valdžios prisiimti atsakomybę už numuštą keleivinį Ukrainos oro linijų lėktuvą. Vokietija sako, kad Iranas turi leisti žmonėms laisvai gedėti ir protestuoti.

Pirmadienį įvyko „konstruktyvus“ pokalbis tarp karalienės Elizabeth II ir aukšto rango karališkosios šeimos narių dėl princo Harry ir jo žmonos Meghan Markle ateities, skelbia „Sky News“. BBC skelbia, jog karalienė sutiko dėl „pereinamojo laikotarpio“, kurio metu Sasekso kunigaikščiai paskirstyti savo laiką tarp Didžiosios Britanijos ir Kanados.

Lietuvoje – pirmieji pavasario ženklai. Iš klevų jau apie porą savaičių varva sula. Soduose ima sprogti ir žydėti kai kurie augalai. Botanikai sako: jei tokie šilti orai išsilaikys, augalai nenukentės, bet staigus atšalimas pridarytų daug žalos būsimam derliui.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau