Žinios. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija žada nepritarti Narkevičiaus atleidimui

LRT TELEVIZIJA

2020.01.14 07:06

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija šiandien per valdančiosios koalicijos tarybos posėdį žada nepritarti susisiekimo ministro atleidimui. Tai išvakarėse po frakcijos posėdžio pareiškė Ramūnas Karbauskis.

Seimas šiandien balsuos dėl prezidento vetuotų įstatymo pataisų, numatančių žemesnę patekimo į parlamentą kartelę.

Įtariamas samdomas žudikas pripažino kaltę Slovakijos žurnalisto Jáno Kuciako ir jo sužadėtinės nužudymo byloje. Pagrindinis bylos įtariamasis, verslininkas Mariánas Kočneris kaltę toliau neigia.

Pirmadienį įvyko „konstruktyvus“ pokalbis tarp karalienės Elizabeth II ir aukšto rango karališkosios šeimos narių dėl princo Harry ir jo žmonos Meghan Markle ateities, skelbia „Sky News“. BBC skelbia, jog karalienė sutiko dėl „pereinamojo laikotarpio“, kurio metu Sasekso kunigaikščiai paskirstys savo laiką tarp Didžiosios Britanijos ir Kanados.

Vakarų Europą pasiekė stipri atlantinė audra Brendanas. Airijos saloje stichija 50 tūkstančių namų paliko be elektros energijos. Audringi orai jau pasiekė Jungtinę Karalystę, kur laikysis ir šiandien, o vėliau trauks į vakarinę žemyninės Europos pakrantę.

Sportas. Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau