Žinios. Benediktas XVI perspėjo neatsisakyti kunigų celibato, popiežius Pranciškus sako jį remiantis

Laisvės gynėjų dieną pagerbiant žuvusiuosius tradiciškai ryte daug kur sužibo atminties žvakutės. Prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ prisidėjo ir prezidentas Gitanas Nausėda.

Po incidento Klaipėdoje, kai bendrovė „Grigeo Klaipėda“ leido nevalytas nuotekas į Kuršių marias, aplinkosaugos specialistai lankėsi ją valdančioje bendrovėje „Grigeo“ Grigiškėse.

Alytaus gaisro byloje daugėja įtariamųjų – įtarimai pateikti dviem aplinkosaugininkėms.

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad prezidento Gitano Nausėdos raginimo atsistatydinti sulaukęs susisiekimo ministras Jaroslovas Narkevičius apskritai neturėjo būti paskirtas Vyriausybės nariu.

Irano pajėgos kovinėmis kulkomis ir ašarinėmis dujomis antrą vakarą vaikė protestus dėl Ukrainos lėktuvo numušimo slėpimo.

Holivude prieš porą valandų paskelbtos šių metų Oskaro nominacijos, daugiausiai jų sulaukė „Džokeris“.

Buvęs popiežius Benediktas XVI-asis perspėjo neatsisakyti kunigų celibato, kaip tik kai dabartinis katalikų bažnyčios vadovas svarsto, ar jo netaikyti Amazonės kunigams.

Vilniuje prasidėjo teatro festivalis vaikams ir jaunimui „Kitoks“, jau dešimtą kartą kviečiantis į kitokį teatrą vaikams. Šiemetinio festivalio šūkis – „Patirk iš arčiau“. Rengėjai žada įdomią patirtį žiūrovams nuo kelių mėnesių iki 18 metų.

Sportas. Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau