Žinios. Grybauskaitė būdama šalies vadove sako nepritarusi žvalgybos tarnybų siekiui įteisinti prevencinius pokalbius – tai pažeistų žmogaus teises

Laisvės gynėjų dieną pagerbiant žuvusiuosius tradiciškai ryte daug kur sužibo atminties žvakutės. Prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ prisidėjo ir prezidentas Gitanas Nausėda.

Paminėta Laisvės gynėjų diena, iškilmingo posėdžio Seime metu Albinui Kentrai įteikta Laisvės premija.

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad prezidento Gitano Nausėdos raginimo atsistatydinti sulaukęs susisiekimo ministras Jaroslovas Narkevičius apskritai neturėjo būti paskirtas Vyriausybės nariu.

Alytaus gaisro byloje daugėja įtariamųjų – įtarimai pateikti dviem aplinkosaugininkėms.

Dalia Grybauskaitė sako, kad ji, būdama šalies vadove, nepritarė žvalgybos tarnybų siekiui įteisinti prevencinius pokalbius, nes mano, kad tai pažeistų žmogaus teises.

Irano pajėgos kovinėmis kulkomis ir ašarinėmis dujomis antrą vakarą vaikė protestus dėl Ukrainos lėktuvo numušimo slėpimo.

Buvęs popiežius Benediktas XVI perspėjo neatsisakyti kunigų celibato, kaip tik kai dabartinis katalikų bažnyčios vadovas Pranciškus svarsto, ar jo netaikyti Amazonės kunigams.

Socialinių tinklų apžvalga su Simona Vasiliauskaite.

Sportas.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau